Novinky z HZS a SDH


Zprávy z HZS Jihomoravského kraje a deníků týkajících se hasičského tématu.

HZS JMK – Nejnovější zprávy

FIREtv – Novinky

  • FireTV se i nadále snaží připravit na letošní sezónu co nejlépe a proto jsme se vrátili ke spolupráci s BISON SPORTSWEAR. Přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení nás opět obleče na ročník 2023 :). Něco málo o našem partnerovi: Jsme Bison Sportswear – přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Naší specializací je především […]
  • Na ročník 2023 se nám podařilo spojit s významným partnerem na poli Požárního sportu. SHOP.FIRESPORT.CZ Romana Hynčice nabízí veškerý sortiment pro hasiče. Požární útok, nářadí na 100m s překážkami a 60m s překážkami, tretry, přilby, hřeby. Určitě není potřeba představovat vše co Roman a jeho Shop nabízí. Pro tento rok byl spuštěn úplně nový web […]
  • V roce 2022 jsme odvysílali celkem 41 přenosů z hasičských závodů. Nesmíme zapomenout na 2 tiskové konference Ankety dobrovolní hasiči roku a finálový galavečer z celkového vyhlášení kde má vše pod palcem Česká televize :). Nejsledovanější přenos byl Memorial Široký Důl – Flídr cup 2022 v požárním útoku. Není to žádné překvapení jelikož soutěž patří […]
  • SDH Starý Lískovec – SPORT VELKÉ ČESKO SLOVENSKÉ FINÁLE za rok 2022 sobota 14. LEDNA 2023 Sportovní hala Svitávka Hybešova 562 Svitávka 97 932 8.00 – 9:00 prezence a rozcvičení dorost a junior, losování st. čísel dorost a junior 9:00 start dorost a junior 9:00-10:00 prezence nejmladší žáci, mladí žáci, starší žáci, nejstarší žáci, losování […]
  • Vážení diváci a divačky naší hasičské televize . Chtěli by jsme Vám popřát krásné prožití Vánočních svátku a mnoho hasičských úspěchů v Novém roce 2023 . Děkujeme za přízeň v tomto roce a budeme se těšit na další ročník plný přenosů . PF 2023
  • Po covidové pauze jsme zpět na zimní soutěži. Tradiční pořadatel již 16. ročníku v Českém Rudolci uspořádá tuto sobotu 3. prosince 2022 požární útoky… Pojďte se podívat na blázny, kteří se budou máčet a kolem bodu mrazu ukazovat své výkony. My budeme u toho, pro vás! NÍŽE Startovka MUŽI-ŽENY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *