[WPPA+ dbg msg: Photo 0 does not exist in call to wppa_get_picture_html(). Type = From : wppa-picture.php line: 44 in function wppa_get_picture_html - wppa_initialize_javascript - apply_filters - do_action]
150 Hasiči
155 Zdravotnická záchranná služba
156 Městská policie
158 Policie

Novinky z HZS a SDH

Zprávy z HZS Jihomoravského kraje a deníků týkajících se hasičského tématu.

HZS JMK – Nejnovější zprávy

• Pondělí, 15. srpna 2022 – Dnes dopoledne vyjely jednotky k požáru v bytovém domě na ulici Bořetická v Brně. Událost se obešla bez zranění. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje. Škody půjdou do statisíců.
  • Sobota, 13. srpna 2022 – Pět jednotek hasičů vyjelo po osmnácté hodině k požáru rodinného domu do obce Radostice. Škoda je předběžně odhadnuta na dva miliony korun.
  • Pátek, 12. srpna 2022 – Pět jednotek hasičů zasahovalo dnes odpoledne u dopravní nehody ve Strážnici. Před půl jednou došlo k nehodě dvou nákladních vozů. Jeden z nich narazil do rodinného domu. Hasiči nejdříve museli připravit prostor pro vyproštění zraněného řidiče. Rozebrali část střechy a zeď. Pomocí hydraulického nářadí ho pak vyprostili z kabiny vozu.
  • Pátek, 12. srpna 2022 – Včera večer se z NP České Švýcarsko vrátily všechny segmenty odřadu. Dnes svoji činnost ukončil také dronový vůz a velkoobjemové čerpadlo Somati.
  • Středa, 10. srpna 2022 – Odpoledne, od tři čtvrtě na tři, jsme zasahovali u tragické dopravní nehody ve Znojmě. U místní části Mramotice na silnici č. I/38 havarovalo osobní vozidlo s nákladním automobilem. Při nehodě zemřel řidič Škodovky. Zabezpečili jsme místo nehody a zajistili vozidlo proti případnému vzniku požáru. Po uklizení komunikace jsme zásah ukončili […]
  • Středa, 10. srpna 2022 – Dnes ráno zasahovaly jednotky u požáru autobusu a stohu ve Vyškově. Událost se obešla bez zranění, materiální škody jsou však vysoké.

FIREtv – Novinky